PROGRAM OBOZU

UWAGA: Programy mogą ulec nieznacznym zmianom, związanym z koniecznością dostosowania zajęć do uczestników oraz warunków pogodowych.

* – trening z podziałem na grupy, pod względem zaawansowania
** – tylko dla uczestników, którzy zarezerwowali tę usługę

Kolarstwo szosowe

Odpowiedzialny: Zbigniew Gucwa
             
Sobota
(10.03.2018)
Niedziela
(11.03.2018)
Poniedziałek
(12.03.2018)
Wtorek
(13.03.2018)
Środa
(14.03.2018)
Czwartek
(15.03.2018)
Piątek
(16.03.2018)
Sobota
(17.03.2018)
Niedziela
(18.03.2018)
Poniedzialek
(19.03.2018)
Wtorek
(20.03.2018)
Środa
(21.03.2018)
PRZYJAZDOpcja: 10 dniWYJAZD
PRZYJAZDOpcja: 7 dniWYJAZD
7:00XROZRUCHXROZRUCHX
7:00 - 10:00 | ŚNIADANIE
X7:00 - 9:00 | LUNCH BUFFET**
10:30WELCOME COCKTAIL / Spotkanie organizacyjneTrening zadaniowy*
2:30h
w terenie pagórkowatym
runda: Sant Feliu de Guixols
Trening specjalistyczny*

1 - 5 podjazdów
klasztor Sant Grau d'Ardenya
Trening wytrzymałościowy*
3h - 5h
w terenie pagórkowatym
Santa Pellaia
DZIEŃ WOLNY
Opcjonalnie: 10:30 -
lekka przejażdżka
Trening wytrzymałościowy*
rundy:
Monstey≈6h,
Sant Hilari Sacalm≈5h,
La Bisbal d'Emporda≈4h,
Sant Feliu de Guixols≈2,5h
Trening w formie wyścigu. Podjazd do klasztoru Sant Grau d'Ardenya, start z przewagami.

Po wyścigu: Trening wytrzymałościowy*
2h-4h
Caldes de Malavella
Trening wytrzymałościowy*
2:30h - 5h
Vilobí d'Onyar
Trening wytrzymałościowy*
3h - 5h
Els Angels
Trening wytrzymałościowy*
2:30h - 5h
"Strade Bianche" - odcinki szutrowe
14:30WELCOME COCKTAIL - Spotkanie inauguracyjne / organizacyjneTrening/wprowadzenie
2h - 2:30h
w terenie pagórkowatym
runda: Llagosterra
17:30XSTRETCHINGXSTRETCHINGTrening specjalistyczny na siłowniSTRETCHINGX
18:30 - 20:30 | KOLACJAX
21:00Prezentacja PROGRAM ROZRYWKOWYTriathlon-VideoDISCOPROGRAM ROZRYWKOWYPrezentacja - Żywienie w sporcieDISCOPrezentacja - Trening i jego najważniejsze aspektyPROGRAM ROZRYWKOWYSpotkanie podsumowujące i Photoshow
/Zdjęcia z całego tygodnia na telebimie/

Triathlon

Odpowiedzialna: Paulina Kotfica
             
Sobota
(10.03.2018)
Niedziela
(11.03.2018)
Poniedziałek
(12.03.2018)
Wtorek
(13.03.2018)
Środa
(14.03.2018)
Czwartek
(15.03.2018)
Piątek
(16.03.2018)
Sobota
(17.03.2018)
Niedziela
(18.03.2018)
Poniedzialek
(19.03.2018)
Wtorek
(20.03.2018)
Środa
(21.03.2018)
PRZYJAZDOpcja: 10 dniWYJAZD
PRZYJAZDOpcja: 7 dniWYJAZD
7:00XROZRUCHPrzebieżka na czczo
30 - 40 minut
Trening pływacki ROZRUCHXTrening pływackiROZRUCHROZRUCHTrening pływackiPrzebieżka na czczo
30 - 40 minut
X
7:00 - 10:00 | ŚNIADANIE
X7:00 - 9:00 | LUNCH BUFFET**
10:30WELCOME COCKTAIL / Spotkanie organizacyjneTrening zadaniowy*
2:30h
w terenie pagórkowatym
runda: Sant Feliu de Guixols
Trening specjalistyczny*

1 - 5 podjazdów
klasztor Sant Grau d'Ardenya
Trening wytrzymałościowy*
3h - 5h
w terenie pagórkowatym
Santa Pellaia
DZIEŃ WOLNY


Opcjonalnie: 10:30 -
lekka przejażdżka lub lekki trening pływacki
Trening wytrzymałościowy*
rundy:
Monstey≈6h,
Sant Hilari Sacalm≈5h,
La Bisbal d'Emporda≈4h,
Sant Feliu de Guixols≈2,5h
Trening w formie wyścigu. Podjazd do klasztoru Sant Grau d'Ardenya, start z przewagami.

Po wyścigu: Trening wytrzymałościowy*
2h-4h
Caldes de Malavella
Trening wytrzymałościowy*
2:30h - 5h
Vilobí d'Onyar
Trening wytrzymałościowy*
3h - 5h
Els Angels
Trening wytrzymałościowy*
2:30h - 5h
"Strade Bianche" - odcinki szutrowe
14:30WELCOME COCKTAIL - Spotkanie inauguracyjne / organizacyjneTrening/wprowadzenie
2h - 2:30h
w terenie pagórkowatym
runda: Llagosterra
17:30XTrening pływacki z podziałem na grupy pod względem zaawansowaniaLekkie rozbieganieTrening pływacki z podziałem na grupy pod względem zaawansowaniaXSTRETCHINGTrening pływacki w formie zabawowejRozbieganie
40 - 120 min
STRETCHINGTrening pływacki z podziałem na grupy pod względem zaawansowaniaX
18:30 - 20:30 | KOLACJAX
21:00Prezentacja PROGRAM ROZRYWKOWYTriathlon-VideoDISCOPROGRAM ROZRYWKOWYPrezentacja - Żywienie w sporcieDISCOPrezentacja - Trening i jego najważniejsze aspektyPROGRAM ROZRYWKOWYSpotkanie podsumowujące i Photoshow
/Zdjęcia z całego tygodnia na telebimie/

Kolarstwo górskie

Odpowiedzialny: Łukasz Komar
             
Sobota
(10.03.2018)
Niedziela
(11.03.2018)
Poniedziałek
(12.03.2018)
Wtorek
(13.03.2018)
Środa
(14.03.2018)
Czwartek
(15.03.2018)
Piątek
(16.03.2018)
Sobota
(17.03.2018)
Niedziela
(18.03.2018)
Poniedzialek
(19.03.2018)
Wtorek
(20.03.2018)
Środa
(21.03.2018)
PRZYJAZDOpcja: 10 dniWYJAZD
PRZYJAZDOpcja: 7 dniWYJAZD
7:00XROZRUCHXROZRUCHX
7:00 - 10:00 | ŚNIADANIE
X7:00 - 9:00 | LUNCH BUFFET**
10:30WELCOME COCKTAIL / Spotkanie organizacyjneTrening wytrzymałościowy*
4h - 4:30h
(z przerwą)
Mont Clar
przewyższenie: 1500m
Trening specjalistyczny*
3h
Single tracks - Tossa de Mar
przewyższenie: 900m
Tour*
4:30h - 5h
(z przerwą)
Castell Solius
przewyższenie: 1300m
DZIEŃ WOLNY


Opcjonalnie: 10:30 -
lekka przejażdżka
Trening*
5h
(z przerwą)
Pedralta
przewyższenie: 1500m
Trening w formie wyścigu. Podjazd do Sant Grau d'Ardenya na czas.

Po wyścigu: Luźna przejażdżka
2h
SINGLE TRACKS TOUR*
4:30h - 5h
(z przerwą)
Rosamar
przewyższenie: 1000m
Etap królewski: Tour*
5h
(z przerwą)
Sant Grau -
Llagosterra

przewyższenie: 1500m
Trening zadaniowy*
2:30h - 5h
(z przerwą)
Lloret
przewyższenie: 1000m
14:30WELCOME COCKTAIL - Spotkanie inauguracyjne / organizacyjneTour/wprowadzenie
2h - 2:30h
Puig de ses Cadiretes
przewyższenie:1100m
17:30XSTRETCHINGXSTRETCHINGTrening specjalistyczny na siłowniSTRETCHINGX
18:30 - 20:30 | KOLACJAX
21:00PROGRAM ROZRYWKOWYTriathlon-VideoDISCOPROGRAM ROZRYWKOWYPrezentacja - Żywienie w sporcieDISCOPrezentacja - Trening i jego najważniejsze aspektyPROGRAM ROZRYWKOWYSpotkanie podsumowujące i Photoshow
/Zdjęcia z całego tygodnia na telebimie/